Cele mai importante directoare din Primărie au ajuns la puşcărie, în cel mai mare secret. Eugenia Borbei, Claudia Purde şi Adriana Lipoveanu, adică directoarea juridică, respectiv adjunctele de la Administraţia Imobiliară şi de la Instituţia Arhitectului Şef, au făcut cunoştinţă în ultimele săptămâni cu celulele Penitenciarului Oradea.
Trei dintr-o lovitură! Cele mai importante directoare din Primărie au ajuns, în vizită, la puşcărie
2 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Oricum se vor intoarce acolo !!!
Initial 29 de zile dupa care ... la domiciliu, ca doar nu o sa le tinem acolo tot pe banii nostri !!!
Postat 21 Ianuarie 2015, 10:00 de WinDos
0
0
Raporteaza
uff!
Ah, ce m-am speriat! Am crezut initial ca scopul vizitei este de familiarizare....
Postat 21 Ianuarie 2015, 09:24 de TDS
0
0
Raporteaza