Vă mai aduceţi aminte ce show a ieşit când agenţii Poliţiei Locale Oradea au ridicat o maşină a poliţiştilor din Biharia, parcată pe strada Republicii taman pe marcajul haşurat din faţa Serviciului Public Comunitar Local de Evidenţă a Persoanelor?

Gestul curajos al parcagiilor orădeni a fost apreciat de toată lumea, cu excepţia, evident, a "miliţienilor". Bihorel a aflat însă că aceştia le-ar putea cere agenţilor locali să se amendeze şi pe ei înşişi.

Vezi de ce, pe www.bihorel.ro - FOTO!