Luna trecută, orădenii de pe strada Crişan au avut parte de o surpriză. Lucrătorii firmei Selina au spart asfaltul abia uscat de pe carosabil, de unde apoi au scos conductele şi au plecat. Întrebaţi ce se întâmplă, muncitorii au dat vina pe primarul Ilie Bolojan care, ziceau ei, n-ar fi vrut să plătească pentru ţevile şi munca prestată, însă, după cum a aflat Bihorel, lucrurile stau cu totul altfel.
Uite conducta, nu e conducta! De ce au scos lucrătorii Selina conductele abia instalate pe o stradă din oraş
3 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Unde-i suspensorizarea ?
.... In realitate cei de la termoficare au tot Carp (III) it......Un nou premiu pentru Bihorel ! dIn volei....Bihorel ridica mingea si acelasi Carp III ( presupun on concurent al firmei Selina) loveste
Postat 25 Iulie 2014, 22:02 de m
0
0
Raporteaza
logic
Miroase a șantaj ordinar și penal de la o poștă! Doarme DNA Oradea somnul ce-l dulce...
Postat 25 Iulie 2014, 12:16 de benyhill
0
0
Raporteaza
Iar s-a urcat scoafa în copac !?!
Mai scumpă e dezafectarea unei reţele stradale şi refacerea carosabilului decât conductăraia folosită, de unde rezultă că e vorba de "încrâncenarea" unui interlop ca Beni Rus, care vrea să-i arate lui Bolojan că şi el poate fi "consecvent" în rele !?!
Postat 25 Iulie 2014, 11:28 de Ca®p III
0
0
Raporteaza