O rupere de nori a făcut prăpăd la Constanţa, iar în urma acesteia străzile arătau ca nişte lacuri. Un poliţist local a ales să dirijeze desculţ circulaţia şi cu pantalonii suflecaţi, scrie rtv.net.
Pregătit cu fluierul din dotare, poliţistul şi-a continuat munca în intersecţie şi a spus că încălţămintea nu îşi mai are rostul căci s-a udat deja. Imaginile cu inedita costumaţie a poliţistului au ajuns populare pe internet.