După ce şi-a ridicat în cap şefii UDMR Bihor, tăind din clasele pe care şcolile maghiare voiau să le înfiinţeze pentru următorul an de învăţământ, dar în final a cedat presiunilor, inspectorul şcolar general al judeţului, pesedistul Alin Novac Iuhas, pare că s-a reabilitat complet în faţa comunităţii maghiare. Ba chiar că i-ar şi aparţine acesteia!
Ungur estem! Şeful Inspectoratului Şcolar, maghiarizat de elevi
2 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Asta prostul inspectoratului estem
Trimiteti-l acasa! * baga inspectoratul in faliment. Poate sa-i ia cu el si pe Lulu Zgarciu si pe cel cu nume de alcool("ala negru-n cerul gurii/din spatele tastaturii). Desigur, functie de situatie, necesitati si posibilitati pot sa-l ia cu ei si pe Chirila bacsi. Stim noi cu totii care...
Drum bun!
Postat 19 Februarie 2016, 18:52 de Control_Room
0
0
Raporteaza
Asta-i prostul satului (inspectoratului).
Noua ungurizare estem.
Postat 19 Februarie 2016, 17:48 de Valhalla-Asgard
0
0
Raporteaza