Vă mai amintiţi de dresorul Andrasi Laszlo, preşedintele clubului Agility, cel care s-a plâns Consiliului Local că Administraţia Imobiliară Oradea refuză să-i dea un teren pentru antrenamentul câinilor?

După închiderea şanţului Cetăţii pentru reabilitarea edificiului, omului i s-a oferit în chirie un alt teren, undeva la marginea oraşului, dar el l-ar fi vrut gratis, şi-ncă pe 49 de ani.

Citeşte unde şi cum îşi creşte acesta câinii acum, pe www.bihorel.ro!