După ce săptămâni întregi a încercat să rămână internat în Spitalul Judeţean, Sebastian Ivan, afaceristul orădean prins că împreună cu patru interlopi celebri - Gavril Rohozneanu, Ovidiu Bocşa, Ionuţ Druţă şi Cosmin Făt - a încercat să cumpere ţigări de contrabandă de 55.000 euro cu teancuri de hârtii decupate din ziare, a ajuns şi el după gratii.
VIP la arest: Sebastian Ivan a ajuns şi el după gratii în dosarul ţigărilor de contrabandă
4 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Igeniizare şi purificare.
-Interesant este faptul că conducerea Poliţei din Bihor nu ştie ce \"Păstoreşte\" şi ce \"Iosag\" are în subordine ??? Şi trebuie să vină cei din D.N.A.să le \"Igeniizeze\" \" Purifice \" şi \" Deratizeze \" .....\"Bucătăria\" Inspectoratului de Poliţie din Bihor !!!
Postat 01 Noiembrie 2013, 20:28 de Cotrău.
0
0
Raporteaza
pao
Sper sa nu afle si Seba verdictu prematur. Ca altfel face ca Paprika, care si acuma e dat disparut.
Il ascunde Calu in Italia :)
Postat 11 Iulie 2013, 00:27 de opa
0
0
Raporteaza
...
Probabil s-a orientat gresit ca si alte uscaturi din capitala! Dar pentru intarziere cine e de vina?
Postat 25 Iunie 2013, 23:29 de ...
0
0
Raporteaza
VIP la arest !?! Cine e VIP-ul că nu scrie nicăieri ???
Ăştia sunt VIP-urile pentru cei de la Bihoreanul !?! Ăsta e nivelul Bihoreanului !?!
Postat 25 Iunie 2013, 15:18 de Carp III
0
0
Raporteaza