Serviciile prestate de operatorii de utilităţi, avariile şi reparaţiile repetate au ajuns să îi revolte până şi pe angajaţii municipalităţii orădene. Csilla Petri, consilier în cadrul Compartimentului de Presă al Primăriei, a postat marţea trecută pe Facebook o fotografie cu un robinet de apă pe care curge un lichid de culoare maronie, care putea fi orice, de la motorină la cafea.

Descrierea pozei era, însă, cu totul alta: "Apă, caldă, azi după-masă pe Decebal…". 

Citeşte mai departe, pe www.bihorel.ro!