Știri Sportive

Tânărul fotbalist orădean Luca Popa susţine probe de joc în Italia, la Atalanta Bergamo

CSM Oradea a învins clar Dinamo în cel de-al doilea joc al semifinalei Superligii Naţionale de polo (VIDEO)

Devenită campioană de juniori a României, echipa de polo a Oradiei dă șapte jucători la naționala României

CSM CSU Oradea a învins Steaua şi a adunat 10 victorii consecutive în Liga Naţională

Primul pas către finala Superligii de polo: CSM Oradea a învins vineri Dinamo cu 10-7

Fotbal feminin: ACS United Bihor a pierdut derby-ul de la Bucureşti, cu Dream Team

Baschet: CSM CSU Oradea şi-a învins rivala şi a urcat pe locul doi în Liga Naţională (VIDEO)

Supercupa României va aduce la Oradea cele mai bune 48 de echipe de minifotbal din ţară

Poloiştii de la CSM Oradea susţin primele jocuri ale semifinalei cu Dinamo

Oradea găzduieşte turneul de tenis din circuitul J2 World Tennis Tour U18

Claudiu Keşeru a înscris din nou şi a cucerit încă un titlu cu Ludogoreţ Razgrad

CSM CSU Oradea dispută săptămâna aceasta meciurile cu U BT Cluj şi Steaua

O nouă victorie pentru United Bihor: 3-2 cu CSM Târgu Mureş

CSC Sânmartin a câştigat jocul cu Someşul Dej, în timp ce Luceafărul a reuşit surpriza, învingând CAO, pe Stadionul Iuliu Bodola (VIDEO)

CSM CSU Oradea a învins şi Craiova şi a urcat pe locul 3

Oradea are din nou o campioană la polo juniori: Echipa juniori III a CSM!

CSM CSU Oradea a învins Dinamo la Bucureşti, după prelungiri

Se încheie Liga a III-a: CAO joacă acasă cu Luceafărul în ultima etapă

Fetele de la Crişul BCU Oradea s-au calificat la turneul final al Campionatului Naţional U14 la baschet

Baschet: CSM CSU Oradea revine în Liga Naţională şi joacă joi şi vineri la Bucureşti, cu Dinamo şi SCM U Craiova

LPS Bihorul CSM Oradea s-a calificat pentru turneul final al Campionatului Naţional de Baschet U18

Formaţia LPS Bihorul s-a calificat pentru turneul semifinal al Campionatului Național de volei

Două medalii pentru tinerii luptători de la LPS Bihorul la Cupa României U15 (FOTO)

Oradea va găzdui la începutul lunii iunie Supercupa României la minifotbal

Fotbal feminin: United Bihor a învins Poli Timişoara şi a încheiat turul pe locul 2

Performanță istorică pentru baschetul bihorean: CSM CSU Oradea a câştigat finala mică a FIBA Europe Cup!

CSM Oradea a pierdut la limită derby-ul cu Steaua şi a terminat pe locul 2 prima fază a Superligii Naţionale

Învinsă de Someşul Dej, CAO 1910 Oradea a ratat prezenţa la barajul pentru promovare

Polo: Victorii clare pentru CSM Oradea şi în disputele cu Poli Cluj şi Dinamo!

Echipa de baschet CSM CSU Oradea a pierdut semifinala FIBA Europe Cup şi va juca pentru medaliile de bronz (VIDEO)