Știri Sportive

CSM CSU Oradea s-a impus cu emoţii la Craiova, scor 80-78. Watson eroul meciului!

A treia finală a Cupei României, pierdută în faţa Stelei: CSM Digi - Steaua 6-12

Prima performanţă din noul an: Bianca Benea a câştigat titlul naţional la spadă feminin juniori!

Australian Open: Simona Halep a câştigat meciul cu Venus Williams şi va juca, în optimi, cu Serena! (VIDEO)

CSM Digi, calificată din nou în finala Cupei României la polo

Baschetbaliştii de la CSM CSU Oradea debutează, sâmbătă, la Craiova în faza a doua a Ligii Naţionale

Cupa de iarnă: CSM Oradea organizează un nou turneu de tenis

Victorie clară pentru poloiștii de la CSM Digi, în primul joc oficial din noul an

La Baza Tineretului din Oradea, reîncep jocurile celor mai disputate campionate de minifotbal

Handbaliştii de la CSM Oradea au fost învinşi în amicalul de la Cluj

Simona Halep intră în turul secund de la Australian Open. Românca a învins-o pe Kaya Kanepi

Campionii de la CSM CSU Oradea își cunosc programul din Grupa Roșie a Ligii Naționale la baschet

Echipa de handbal CSM Oradea și-a început seria jocurilor amicale

Baschetbalistele de la CSU CSM Oradea au pierdut din nou la Târgu Secuiesc, dar rămân pe primul loc

CSM CSU Oradea a învins cu 82-76 echipa din Piteşti şi a încheiat prima fază a Ligii Naţionale pe locul IV (FOTO)

Asociaţia Judeţeană de Fotbal şi Comisia Arbitrilor, la ora bilanţului

Poloiştii de la CSM Digi s-au întors acasă, după stagiile de pregătire din Turcia şi Ungaria

În primul joc acasă din noul an, CSM CSU Oradea primeşte vizita echipei BCM U FC Argeş Piteşti

Fiul magnatului Teszari a devenit campion la Naţionalele U16 de tenis

Primul joc din noul an și pentru voleibaliste, sâmbătă, cu CSM Sibiu

Baschetbalistele de la CSU CSM Oradea joacă sâmbătă la Târgu Secuiesc

Luceafărul s-a reunit cu câteva noutăţi în lot

Irina Maria Bara a fost învinsă în primul tur al calificărilor de la Australian Open

Pugiliştii de la Basti Box Salonta au început pregătirile pentru noul an competiţional

Baschet: CSM CSU Oradea l-a pierdut pe pivotul canadian Sean Denison

Echipa de handbal masculin CSM Oradea și-a reluat pregătirile

Conduc detaşat. Baschetbalistele de la CSU CSM Oradea au câştigat primul joc din noul an

Mieluşei la Cluj. 'Leii roşii' au pierdut în primul joc al anului la 15 puncte diferenţă

Mieluşei la Cluj. "Leii roşii" au pierdut în primul joc al anului la 15 puncte diferenţă

Polo: CSM Digi Oradea şi-a aflat programul din Cupa României

Baschet feminin: CSU CSM Oradea îşi începe, sâmbătă, aventura din noul an