Știri Sportive

Handbal masculin: Victorie clară pentru CSM Oradea în primul joc oficial din 2020 (FOTO)

Fetele de la BCU Oradea s-au impus cu 63-61 în partida cu LT 'Nagy Mozes' Târgu Secuiesc

Fetele de la BCU Oradea s-au impus cu 63-61 în partida cu LT "Nagy Mozes" Târgu Secuiesc

Victorie clară la Timişoara pentru CSM CSU Oradea, în debutul TOP 6 al Ligii Naţionale

Se reia campionatul de handbal: CSM Oradea joacă acasă, cu CSU 'Constantin Brâncuşi' Târgu Jiu

Se reia campionatul de handbal: CSM Oradea joacă acasă, cu CSU "Constantin Brâncuşi" Târgu Jiu

Campionii încep jocurile din TOP 6, sâmbătă, la Timişoara

Pădurea din Paleu găzduieşte sâmbătă concursul de alergare cu caracter montan Winter Wolf Race

Turneu de tenis la Oradea: micii sportivi vor concura pentru Cupa Prima

CSM Oradea are doi reprezentanţi la Campionatul European de polo de la Budapesta

O nouă victorie în faţa rivalilor de la Cluj! CSM CSU Oradea - U BT: 80-75 (FOTO)

Duel decisiv acasă: CSM CSU Oradea vs. U BT Cluj, miercuri, în FIBA Europe Cup

Baschetbalistele de la BCU Oradea se pregătesc de faza semifinală a Campionatului Naţional U16

Ciprian Dianu a amânat reunirea echipei Luceafărul

Volei: CSU Oradea s-a impus cu 3-0 în primul joc din noul an și a urcat pe locul II

Salt spre Olimpiadă: Ligia Bara este singura atletă din Bihor care a câştigat un titlu mondial

Handbal: CSM Oradea s-a clasat pe locul 4 la turneul amical de la Odorheiu Secuiesc

CSM CSU Oradea a câştigat cu 75-68 jocul de sâmbătă de la Craiova şi a încheiat pe primul loc Grupa A a Ligii Naţionale

Luceafărul Oradea se va reuni luni sub conducerea noului antrenor, Ciprian Dianu

Se reia campionatul de volei: CSU Oradea primeşte replica ultimei clasate

CSM CSU Oradea s-a calificat în final four-ul Cupei României la baschet

CSM CSU Oradea dispută joi returul din cupă cu SCM U Craiova

Gică Popescu a încheiat la Oradea un protocol între Academia Gheorghe Hagi şi LPS Bihorul

Rezultate bune pentru tenismenii orădeni la Naţionalele de iarnă U16 de la Bucureşti

CSM CSU Oradea s-a impus la o diferenţă de 38 de puncte în duelul cu SCM Timişoara şi a urcat pe primul loc

Duel între baschetbaliştii orădeni şi cei de la SCM Timişoara, sâmbătă, la Arena Antonio Alexe

Patru baschetbalişti de la CSM CSU Oradea, selecţionaţi la echipa naţională pentru meciurile cu Spania şi Israel