Știri Sportive

Handbaliştii de la CSM Oradea joacă duminică la Timişoara

Orădeanca Giulia Safina Popa, printre câştigătorii ediţiei 2020 a Cupei Prima la tenis (FOTO)

CSM CSU Oradea primeşte replica echipei Dinamo în Liga Naţională de baschet

O nouă ediţie a Turului Ciclist al Bihorului, programată în luna iulie

Simona Halep s-a oprit în semifinala turneului Australian Open, dar va urca pe locul 2 în clasamentul WTA

CSM CSU Oradea a pierdut la o diferenţă de opt puncte jocul din Israel, din FIBA Europe Cup

Meci crucial: CSM CSU Oradea vrea o victorie în Israel, în FIBA Europe Cup

Rezultate excelente pentru sportivele de la LPS Bihorul la întrecerile de scrimă de la Budapesta

BCU Oradea a pierdut la două puncte jocul de luni cu CSS 4 Bucureşti

Handbalistele de la CSU Oradea au pierdut la trei goluri jocul de la Timişoara

Învinse clar la Târgu Mureș, voleibalistele de la CSU Oradea s-au calificat pentru turneul semifinal al Diviziei A2

Handbal masculin: Victorie clară pentru CSM Oradea în primul joc oficial din 2020 (FOTO)

Fetele de la BCU Oradea s-au impus cu 63-61 în partida cu LT 'Nagy Mozes' Târgu Secuiesc

Fetele de la BCU Oradea s-au impus cu 63-61 în partida cu LT "Nagy Mozes" Târgu Secuiesc

Victorie clară la Timişoara pentru CSM CSU Oradea, în debutul TOP 6 al Ligii Naţionale

Se reia campionatul de handbal: CSM Oradea joacă acasă, cu CSU 'Constantin Brâncuşi' Târgu Jiu

Se reia campionatul de handbal: CSM Oradea joacă acasă, cu CSU "Constantin Brâncuşi" Târgu Jiu

Campionii încep jocurile din TOP 6, sâmbătă, la Timişoara

Pădurea din Paleu găzduieşte sâmbătă concursul de alergare cu caracter montan Winter Wolf Race

Turneu de tenis la Oradea: micii sportivi vor concura pentru Cupa Prima

CSM Oradea are doi reprezentanţi la Campionatul European de polo de la Budapesta

O nouă victorie în faţa rivalilor de la Cluj! CSM CSU Oradea - U BT: 80-75 (FOTO)

Duel decisiv acasă: CSM CSU Oradea vs. U BT Cluj, miercuri, în FIBA Europe Cup

Baschetbalistele de la BCU Oradea se pregătesc de faza semifinală a Campionatului Naţional U16

Ciprian Dianu a amânat reunirea echipei Luceafărul

Volei: CSU Oradea s-a impus cu 3-0 în primul joc din noul an și a urcat pe locul II

Salt spre Olimpiadă: Ligia Bara este singura atletă din Bihor care a câştigat un titlu mondial

Handbal: CSM Oradea s-a clasat pe locul 4 la turneul amical de la Odorheiu Secuiesc

CSM CSU Oradea a câştigat cu 75-68 jocul de sâmbătă de la Craiova şi a încheiat pe primul loc Grupa A a Ligii Naţionale

Luceafărul Oradea se va reuni luni sub conducerea noului antrenor, Ciprian Dianu

Se reia campionatul de volei: CSU Oradea primeşte replica ultimei clasate