Știri Sportive

Trei clasări pe podium pentru tinerii judoka de la Olimpikus Oradea la turneul din Serbia

Andrei Dărăban și Ciprian Filip, protagoniştii celei de-a doua etape din Circuitul Oradea joacă Padel

CSM Oradea are trei jucători de polo calificați la Jocurile Olimpice de vară de la Paris

Doi sportivi şi un antrenor reprezintă Oradea la Campionatele Europene de spadă pentru cadeţi şi juniori de la Napoli

Două medalii de aur, una de argint şi una de bronz, obţinute de pugiliştii bihoreni la turneul internaţional Dracula Open 2024

Handbal: Înfrângere usturătoare pentru CSM Oradea în derby-ul cu CSM Odorhei (FOTO)

CSM CSU Oradea a pierdut semifinala cu Rapidul. Și-a luat adio şi în acest an de la cupă! (VIDEO)

FC Bihor a cedat cu 1-2 amicalul de la Satu Mare, cu CSM Olimpia (FOTO)

Recital de goluri oferit de poloiştii de la CSM Oradea, la primul joc oficial disputat acasă în noul an (FOTO)

CSM CSU Oradea luptă pentru cea de-a opta finală de Cupa României la baschet

Dorinţă mare de victorie pentru handbaliştii de la CSM Oradea în derby-ul de sâmbătă cu CSM Odorhei

Echipele de polo CSM şi CSU Oradea susţin sâmbătă primele jocuri oficiale de acasă din 2024

CSM CSU Oradea a învins CSM Târgu Mureş şi s-a calificat pentru a zecea oară în semifinalele Cupei României la baschet

FC Bihor a transferat un fost internaţional maghiar, pe Csaba Preklet

CSM CSU Oradea întâlneşte CSM Târgu Mureş, la Cluj, în sferturile de finală ale Cupei României

14 medalii pentru sportivii de la Wolf Oradea, la prima competiţie din noul sezon (VIDEO)

Victorie clară pentru poloiştii de la CSU Oradea, în primul meci oficial din 2024

Sportivii de la ACS Focus Oradea și-au setat obiective mari

Condiții noi în etapa a doua din Circuitul „Oradea Joacă Padel”

Sportivul orădean Sergiu Pallag va participa la Campionatul European indoor de tir cu arcul din Croaţia

Karina Mihuţa, de la CS Crişul Oradea, medalii de aur şi bronz la Cupa Mondială de kempo din Tunisia

FC Bihor a adus un nou jucător din Liga a II-a, pe Alex Băican

CSM CSU Oradea a învins cu 98-87 echipa CSM Corona Braşov şi şi-a consolidat locul 2 în Liga Naţională

Amicale: Lotus Băile Felix a remizat la Satu Mare, iar Crişul Sântandrei s-a impus în Ungaria

Handbaliştii de la CSM Oradea au făcut un nou meci mare

Orădeanul Beni Iluţ a câştigat în Thailanda cel de-al doilea său meci profesionist la Muay Thai (FOTO/VIDEO)

Meci facil pentru CSM CSU Oradea, duminică, la Oradea Arena

La finalul cantonamentului, FC Bihor a câștigat cu 6-1 amicalul cu Bihorul Beiuş (FOTO)

Sportivi de la CS Basti Box Salonta, la puternicul turneu internaţional „Dracula Open 2024”

CSM Oradea joacă sâmbătă de la ora 13:30, la Braşov, cu CSO Teutonii Ghimbav