Cu Puşcaş şi Keşerü în lot, România se 'bate' cu Spania, joi seara, în preliminariile EURO 2020

Cu Puşcaş şi Keşerü în lot, România se "bate" cu Spania, joi seara, în preliminariile EURO 2020

Baza Tineretului din Oradea, pregătită de noul sezon de minifotbal: Gazon sintetic nou, adus din Belgia şi omologat FIFA

CSC Sânmartin va întâlni Universitatea Cluj în turul IV al Cupei României

CSM CSU Oradea susţine miercuri şi joi două amicale în Serbia

Ciclistul orădean Raul Sînza este noul campion naţional la Marathon

Poloiștii de la CSM Oradea vor juca acasă în turul II preliminar al Ligii Campionilor Europeni

CAO Oradea şi Crişul Sântandrei, performerele etapei în Liga a IV-a

CSM Oradea a învins Galatasaray Istanbul şi s-a calificat în turnul II preliminar al Ligii Campionilor Europeni

CSM CSU Oradea a învins formația maghiară Szedeak Szeged, cu 71-56, în primul amical de pe teren propriu (FOTO)

CSM a pierdut și jocul cu Sabac și are neapărat nevoie de victorie în ultimul meci, cu Galatasaray

Etapă fastă pentru CSC Sânmartin și Luceafărul Oradea în Liga a III-a de fotbal

CSM Oradea a pierdut la limită două jocuri de la turneul de Champions League din Serbia

Debut victorios în amicale pentru campionii de la CSM CSU Oradea

Debut victorios pentru CSM Oradea în turneul Ligii Campionilor Europeni din Serbia

Fotbal caritabil: Echipele Elite & Friends și Club Atletic Oradea au jucat pentru Fundaţia lui Mihai Neşu, în prezenţa fostului fotbalist (FOTO / VIDEO)

Poloiştii de la CSM Oradea susţin, în Serbia, jocurile din primul tur preliminar al Ligii Campionilor Europeni

CSC Sânmartin şi-a luat revanşa. A învins cu 4-1 Luceafărul Oradea, în Cupa Românei

S-a dat startul înscrierilor pentru noul sezon în minifotbalul bihorean

Octavian Şovre arbitrează din nou în Liga Campionilor, marţi, de la ora 22

Cinci medalii pentru arcaşii orădeni de la C.S. Redpoint

CSC Sânmartin şi Luceafărul Oradea se duelează din nou, marţi, la Sântion

Baschetbaliştii de la CSM CSU au încheiat prima etapă a pregătirilor. Au revenit Giordan Watson şi Bobe Nicolescu

Atleta orădeană Dorina Korozsi, triplă campioană naţională de masters la atletism (FOTO)

A debutat Liga a IV-a: CAO, scor astronomic cu CS Mădăras

Locul 1, pentru dansatorii unui club orădean, la cel mai mare festival de dans sportiv din Estonia

Handbaliştii de la CSM Oradea au ocupat locul II la Cupa Cetăţii de la Sighişoara

Derby-ul Bihorului la fotbal: Luceafărul s-a impus cu 6-3 pe terenul celor de la CSC Sânmartin

Orădenii de la CSU şi-au adjudecat 30 de medalii la Naţionalele de Tir Sportiv pentru seniori, tineret şi universitare (FOTO)