Cunoscuta bloggeriţă Sânziana Negru, în vizită la Oradea: "E cam frumos la voi…" (FOTO/VIDEO)
Sânziana Negru, o cunoscută bloggeriţă şi influencer pe Instagram, unde are aproape 200.000 de urmăritori, a vizitat recent Oradea. Tânăra şi-a făcut poze cocoţată pe una dintre balustradele turnului Primăriei şi un video pe acoperişul Teatrului Regina Maria. "Oradea, it was a pleasure!", adică "Oradea, mi-a făcut plăcere!", a notat bloggeriţa lângă una dintre fotografiile postate pe Instagram.