Vrei să îţi creşti afacerea cu bani de la stat? Marţi se dă startul programelor "Comerţ" şi "Femeia manager"
Cei care vor să îşi dezvolte afacerile cu bani de la stat trebuie să ştie că, începând de marţi, de la ora 10, au posibilitatea să se înscrie în două dintre programele naţionale pentru IMM-uri: "Comerţ" şi "Femeia manager", în cadrul cărora pot primi finanţări nerambursabile până în 135.000 lei, respectiv 50.000 de lei. Atenţie, doritorii îşi pot depune proiectele doar câteva zile!