Ovidiu Lazăr a fost eliminat de la Vocea României, dar Brenciu i-a promis că-l ia în concerte (VIDEO)
Tânărul orădean Ovidiu Lazăr a fost eliminat din emisiunea Vocea României, antrenorul său, Horia Brenciu, preferând-o pe negresa Julie, cu care adolescentul de 18 ani s-a duelat. Totuşi, Brenciu i-a promis lui Ovidiu că-l va lua cu el în concerte.