Un bărbat a murit după ce a fost înţepat de o insectă
Un bărbat în vârstă de 41 de ani a murit, joi seară, în satul bihorean Căbeşti, după ce a fost împuns de o insectă, cel mai probabil albină, şi a intrat în şoc anafilactic. Omul era timişorean de origine şi venise în Bihor să îşi petreacă vacanţa la nişte rude.