Blat de milioane! Primarul Beiuşului, Adrian Domocoş, îşi întreţine clubul de fotbal privat din banii publici
Edilii municipiului Beiuş căpuşează bugetul local printr-un club de fotbal privat care în ultimii 8 ani a înghiţit 6 milioane de lei din banii publici. În timp ce suporterii cred că Asociaţia CF Bihorul Beiuş ar fi un club al Consiliului Local, BIHOREANUL a descoperit că echipa aparţine de fapt unor actuali şi foşti aleşi, funcţionari şi afacerişti, care şi-au tras din finanţarea publică propria parte.