Aproape de trei ori viteza legală! Şofer de Skoda, prins conducând cu 137 km /h pe DN 1
Un bărbat de 36 de ani din Bucureşti a rămas fără permis de conducere pentru 90 de zile, după ce a fost prins de poliţiştii din Bihor conducând un autoturism Skoda cu 137 km de kilometri pe oră, pe DN 1, într-o zonă în care viteza era limitată la 50 km / h.