În Piaţa Unirii se simt "aromele" boschetarilor
Orădenii care au trecut zilele trecute prin preajma statuii lui Mihai Viteazul au regretat că nu au avut nasul înfundat. În zonă mirosea puternic a urină, cel mai probabil de la boschetarii care îşi fac veacul noaptea pe băncile din Piaţa Unirii.