Traian Băsescu nu e deranjat de spionarea corespondenţei electronice
Preşedintele României nu vede o problemă în dorinţa serviciilor de informaţii americane de a spiona corespondenţa electronică a cetăţenilor străini. Şi corespondeţa electronică a românilor poate fi monitorizată de servicii, a spus Traian Băsescu, dar cu mandat!