Fosta finalistă X Factor, Natalia Selegean, şi-a lansat primul videoclip (VIDEO)
Orădeanca Natalia Selegean, cea care a ajuns până în finala emisiunii X Factor în 2012, şi-a lansat duminică primul videoclip din carieră. Clipul a fost realizat pentru melodia "Greşeala mea", compusă de Deepside Deejays.