Ultimul târg de antichităţi din acest an, în weekend, în Parcul Bălcescu
Parcul Bălcescu găzduieşte în weekend ultima ediţie a Târgului de Antichităţi din acest an. La eveniment şi-au anunţat prezenţa 20 de colecţionari din Bihor, judeţele învecinate, dar şi din Ungaria. Ca de obicei, intrarea este liberă.