Trei tineri bihoreni, trimişi în judecată pentru trafic de droguri
Trei bihoreni, cu vârste între 25 şi 36 de ani, precum şi un englez de 23 de ani, respectiv un alt tânăr de 27 de ani din Mauritius, au fost trimişi în judecată de procurorii DIICOT, după ce poliţiştii antidrog au descoperit că aceştia făceau trafic de droguri de mare risc, atât în ţară, cât şi în străinătate.