Caravana motocicliştilor care vor respect trece prin Oradea
Caravana motocicliştilor din campania "Să ne respectăm în trafic" va trece duminică prin Oradea. Zeci de motoare vor ajunge din Băile 1 Mai în parcarea din Piaţa Independenţei, unde vor fi prezentate accidente provocate de şoferii care "nu au văzut" motocicletele în trafic. Marşul va continua apoi către către Satu Mare.