Alţi 12 bihoreni la judecată, după ce au prejudiciat statul cu 3 milioane de lei
La peste 3 milioane de lei s-a ridicat paguba într-un dosar finalizat recent de poliţiştii de investigare a criminalităţii economice, care au propus trimiterea în judecată a 12 persoane, administratori sau reprezentanţi ai unor firme, bănuiţi de evaziune fiscală sau de complicitate.