De Revelion, mijloacele de transport în comun se retrag mai devreme din circulaţie
În ajun de Anul Nou, tramvaiele şi autobuzele OTL se vor retrage mai devreme la depou, urmând ca pe 1 ianuarie să pornească mai târziu pe trasee. Cei care intenţionează să circule cu mijloacele de transport în comun trebuie să îşi cumpere biletele din timp, deoarece sâmbătă chioşcurile vor fi închise.