Mână de la mână, pentru mamele singure
Orădenii care vor să facă o faptă bună de Sărbători şi să ajute mamele care joacă şi rolul de tată mai au posibilitatea să doneze bani până joi inclusiv, în cadrul campaniei "Mă creşte singură", iniţiată de Lotus Center şi Fundaţia Pro Valoare. În acelaşi scop, joi seară, de la ora 19, sub cupola mare a mall-ului, va avea loc şi o strângere de fonduri.