Descoperire şocantă: Doi orădeni au fost găsiţi în stare de putrefacţie în propria casă. Fiul lor locuia cu ei
Descoperire macabră, joi dimineaţă, pe strada Jimboliei din Oradea. Doi bătrânei, soţ şi soţie, au fost găsiţi în stare de putrefacţie, morţi de câteva săptămâni bune. Şi mai macabru este că fiul lor locuia cu ei de câteva zile, însă nu a anunţat decesul lor.