Meciuri de polo de la Bazinul Olimpic, reprogramate din cauza întreruperii de apă caldă
Întreruperea apei calde din oraş a afectat jocurile de polo care au fost programate săptămâna aceasta la Bazinul Olimpic Ioan Alexandrescu. Cupa României la feminin şi dubla dintre CS Crişul şi CSM Digi, la băieţi, au fost amânate. Luni şi marţi, însă, campionii de la CSM Digi vor susţine dubla cu Rapid Bucureşti, restanţă din prima etapă a Superligii Naţionale.