Răgaz de o lună! Procesul privind falimentul Electrocentrale s-a amânat pentru noiembrie
Tribunalul Bihor a amânat pentru luna noiembrie procesul în care se judecă falimentul societăţii Electrocentrale. Casa de Insolvenţă Transilvania a cerut instanţei stabilirea unui nou termen de judecată pentru a oferi tuturor creditorilor posibilitatea să îşi precizeze poziţia faţă de cele stabilite prin tabloul de creanţe.