Echipele bihorene din Liga a III-a întâlnesc primele două clasate
Formaţiile bihorene de fotbal din Liga a III-a, CSC Sânmartin şi CS Oşorhei au jocuri dificile în acest sfârşit de săptămână, urmând a întâlni echipele de pe primele două poziţii. Dacă CSC Sânmartin va evolua vineri, pe teren propriu, cu FC Zalău, de pe locul II, în schimb, CS Oşorhei va juca sâmbătă la Baia Mare, cu liderul ierarhie, FC Municipal din localitate.