Accident cu 7 victime în centrul Oradiei, după ce o şoferiţă de 20 de ani n-a dat prioritate
Şapte persoane au fost rănite, fiind şi transportate la spital, în urma unui accident rutier petrecut luni noaptea în centrul Oradiei. O şoferiţă de 20 de ani n-a respectat regulile de circulaţie şi, venind dinspre strada Independenţei, a tăiat calea unei maşini ce circula pe drumul cu prioritate. Niciuna din persoanele rănite nu se află în stare gravă.