Angajaţii de la DoubleTree By Hilton au împărţit fursecuri în aeroport (FOTO)
Cei care au trecut, joi, prin Aeroportul Oradea, au avut parte de o surpriză dulce din partea reprezentanţilor hotelului DoubleTree By Hilton. Pentru că hotelurile din acest brand din toată lumea au sărbătorit Ziua internaţională a Chocolate chip cookie day, angajaţii din Oradea au împărţit fursecuri tuturor pasagerilor, dar şi vizitatorilor.