Un nou succes la futnet: "Tigrii" orădeni pe podium în Austria
Echipa orădeană de futnet Tiger s-a numărat printre protagonistele turneului internaţional din Austria, de la Murau, dotat cu Cupa Alpin. Desfăşurat în paralel cu Cupa Mondială din Cehia, unde salontanii de la Tengo au făcut furori, concursul austriac a adus clasări pe podium la toate cele trei probe pentru reprezentanţii Tiger Oradea, la simplu fiind cucerit chiar primul loc.