Handbalistele de la CSU Oradea au câştigat ultimul joc din turneul de la Sfântu Gheorghe
Formaţia de handbal feminin CSU Oradea şi-a încheiat evoluţia la primul turneu al noului sezon din campionatul Diviziei A cu o victorie la patru goluri. Bihorencele s-au impus cu scorul de 25-21 în disputa cu formaţia CSU Reşiţa.