PSD Oradea şi-a ţinut alegerile în stil comunist: cu laude de sine şi cu un singur candidat (FOTO)
PSD Oradea şi-a ţinut conferinţa municipală, la Primărie, cu un singur candidat şi cu prezentarea activităţii unde au tronat evenimente dedicate... zilelor de 8 martie sau 1 iunie. Singurul care a agitat spiritele a fost Mihai Bar, care a izbucnit, spunând că partidul a ajuns într-o situaţie jenantă, şi a criticat lipsa de competitivitate la alegeri.