FC Bihor şi CSC Sânmartin se vor întâlni în turul IV al Cupei României la fotbal
FC Bihor şi CSC Sânmartin se vor întâlni în meci direct în turul IV al Cupei României la fotbal, sezonul 2014-2015, a stabilit, marţi Federaţia Română de Fotbal. Meciul, programat într-o singură manşă, pe terenul echipei mai slab cotate, va avea loc pe Stadionul Luceafărul din Sânmartin, marţi, 26 august, de la ora 17.30.