Spectacol cu "lipici" în Parcul Bălcescu: Căţeii se întrec în frumuseţe (FOTO)
A fost lumea câinilor, sâmbătă, în Parcul Bălcescu, la show-ul organizat de Asociaţia Chinologică Oradea, în care exemplare din zeci de rase se întrec în frumuseţe. Încântaţi au fost mai ales copiii, care s-au amuzat teribil când erau "pupaţi" de câte un căţel şi care abia aşteptau să pună mâna pe câte un pui.