Victorie la limită, la Sânnicolau, pentru handbaliştii de la CSM
Echipa orădeană de handbal masculin CSM s-a impus în deplasare, cu scorul de 37-36, miercuri, în cadrul etapei a XVIII-a din campionatul Diviziei A. Elevii antrenorului Sebastian Tudor au evoluat în judeţul Timiş, pe terenul celor de la Unirea Sânnicolau Mare. Cu această victorie, orădenii se menţin pe locul III, la un punct faţă de ocupante poziţiei secunde.