Elevii din Bihor, invitaţi să-şi evalueze profesorii prin formulare anonime, pe internet
Consiliul Judeţean al Elevilor Bihor vrea să afle ce părere au elevii din judeţ despre profesorii lor. Forul reprezentativ al celor 95.000 de elevi bihoreni a lansat un formular online, prin care tinerii pot să-şi spună părerile despre dascălii lor, chiar şi în anonimat. CJE va transmite opiniile elevilor către şcolile unde învaţă aceştia.