Blondele fierbinţi (FOTO)
Trei blonde din Oradea şi-au înfiinţat o trupă de muzică clubbing cu gândul că vor da lovitura în showbiz. Orădencele care îşi spun "Caliente" vor să se afirme în peisajul monden şi muzical prin versuri provocatoare şi prin look-ul lor senzual.