Primarul Ilie Bolojan şi membrii Consiliului Local şi-au primit mandatele de aleşi (FOTO)
Primarul Ilie Bolojan şi cei 27 de membri ai Consiliului Local şi-au primit vineri mandatele de aleşi locali din mâna judecătorului Dorel Bochiş. Preşedintele Biroului Electoral Municipal i-a felicitat pe noii membri ai deliberativului local şi i-a îndemnat să depună efoturi pentru ca Oradea să devină un oraş mai frumos şi mai curat.