Beiușenii condamnați cu executare în dosarul “Top Construct”, între care și fostul primar PSD Silviu Odobasianu, au fost încarcerați
Șapte persoane condamnate la detenție în dosarul Top Construct, între care se numără și fostul subprefect şi fost primar PSD în Beiuş Silviu Odobasianu, precum şi fostul viceprimar PSD Viorel Iuhas, au fost reținute, vineri seară, de polițiști și încarcerate în Penitenciarul Oradea, pentru executarea pedepselor.