Autostrada, te pup... pa, pa!
Cu toate că americanii au lăsat în teren o infrastructură pe care am plătit-o la greu, noua firmă va spune că e inutilizabilă. Asta nu înseamnă că nu se va servi de ea, aşa că ne va mai taxa o dată. Şi aşa ne şi trebuie, dacă la marile proiecte avem un meşter în contracte, dar habarnist la tehnică.