O maşină a ars ca o torţă, în noaptea de Revelion
Cadou neplăcut pentru un orădean în noaptea dintre ani. O persoană necunoscută i-a dat foc maşinii parcate în faţa casei, iar pompierii, în ciuda intervenţiei rapide, n-au putut să-i salveze mare lucru din autoturismul care a ars aproape în întregime.