La volan fără permis şi beat turtă, s-a izbit cu maşina de un stâlp de curent
Un tânăr de 19 ani din comuna Popeşti este cercetat penal de poliţişti după ce, în noaptea de sâmbătă spre duminică, s-a urcat fără permis şi beat la volanul unui autoturism neînmatriculat şi cu număr fals, cu care a acroşat un stâlp electric iar apoi a fugit de la locul evenimentului rutier.