Poliţiştii de frontieră se pregătesc pentru mulţi turişti în august
Poliţiştii de frontieră din cadrul Inspectoratului Teritorial al Poliţiei de Frontieră Oradea s-au pregătit pentru un număr mai ridicat de turişti români şi străini care vor intra sau ieşi din ţară în luna august. Poliţiştii le reamintesc acestora cum pot să călătorească alături de un minor în cazul în care nu este însoţit de ambii părinţi.