Poloiştii de la CS Crişul au cedat cu 9-19 şi 5-19 dubla cu Sportul Studenţesc Corona
Tinerii poloişti de la CS Crişul Oradea au disputat sâmbătă şi duminică, la Bazinul Olimpic Ioan Alexandrescu, jocurile cu Sportul Studenţesc Corona, din prima etapă a returului Superligii Naţionale. Aşa cum era de aşteptat, oaspeţii s-au impus de fiecare dată, sâmbătă, cu scorul de 19-9, iar în ziua următoare cu 19-5.