Juniorii D de la FC Bihor au cedat cu 0-3 jocul al doilea al turneului semifinal de la Timişoara
Jucătorii echipei de juniori D a clubului FC Bihor au cedat marţi, cu scorul de 0-3, jocul al doilea al turneului semifinal al Campionatului Naţional, care se desfăşoară în această săptămână la Timişoara. Elevii antrenorului Lucian Ulici au întâlnit echipa gazdă, LPS Banatul, iar acest eşec i-au scos din cursa calificării pentru finala Campionatului Naţional.