Noul preşedinte al FC Bihor: fostul şef al Poliţiei de Frontieră
După o perioadă de incertitudine, activitatea de la FC Bihor pare să intre în normal, după ce Adunarea Generală a Asociaţilor (AGA) a decis marţi să numească un nou preşedinte. Noul conducător al clubului este Viorel Gheorghe Nemeş, ofiţer al Ministerului de Interne, care ultima dată a ocupat funcţia de şef al Poliţiei de Frontieră Oradea.